Geri Dön

'Camdaki Kız'ın Alp'i Tolga Çıklaçiftçi baba oldu

Kanal D'nin iki sezondur izleyici karşısına çıkan dizisi 'Camdaki Kız' da Cana'nın eşi Alp Yalçın karakterine hayat veren Tolga Çıklaçiftçi, baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Geçtiğimiz hafta bebeklerini kucağına alan çiftin kızlarına verdiği isim de ortaya çıktı.

'Camdaki Kız'ın Alp'i Tolga Çıklaçiftçi baba oldu

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı; kadrosunda ise Devrim Yakut, Tamer Levent, Nur Süer ve Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinin Alp’i Tolga Çıklaçiftçi, baba oldu. 45 yaşındaki Tolga Çıklaçiftçi, bu mutlu haberi Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz hafta baba olan oyuncu, güzel haberi; “Biri bana ayakta uyuyabilmenin formülünü verebilir mi? Zira gaz çıkarmam icabediyor.” notuyla duyurdu. Oyuncu, kızına Zeynep Mila adını verdi.

Camdaki Kızın Alpi Tolga Çıklaçiftçi baba oldu

Şimdilerde Camdaki Kız'da Cana'nın kocası Alp Yalçın karakteriyle izleyici karşısına çıkan Tolga Çıklaçiftçi daha önce 'Kocan Kadar Konuş' ve 'Diriliş' gibi yapımlarda boy gösterdi.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber