Geri Dön

Can Bonomo illüstrasyonlarını NFT'ye uyarladı

Ünlü şarkıcı Can Bonomo, son zamanlarda gündemde olan NFT dünyasına adım attı. Bonomo, uzun süredir üzerinde çalıştığı ve biriktirdiği illüstrasyonlarını bir platform üzerinden 12 Aralık'ta satışa sunacak.

Can Bonomo illüstrasyonlarını NFT'ye uyarladı

Son aylarda NFT'ler giderek popülerleşirken ünlü isimlerin de bu alana merakı artıyor. NFT (Non-Fungible Token-benzersiz dijital varlık) ilgisi tüm dünyada yaygınlaşırken, şarkıcı Can Bonomo da akıma ayak uydurdu.

Bonomo, uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ve biriktirdiği illüstrasyonlarını NFT'ye uyarladı. 14 eserden oluşacak olan koleksiyonun ilk edisyonları, 12 Aralık'ta satışa sunulacak.

Can Bonomo illüstrasyonlarını NFTye uyarladı

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber