Geri Dön

Canavar Kamyonlar oyuncuları kim? Canavar Kamyonlar filmi konusu nedir? İşte, oyuncu kadrosu...

Canavar Kamyonlar filmi oyuncuları ve konusuyla adından söz ettiriyor. Filmin gösterimi 2017 yılında gerçekleşti. ABD yapımı macera ve fantastik türlerindeki yabancı film, televizyon ekranlarında da sevilerek izleniyor. İşte, Canavar Kamyonlar oyuncu kadrosu...

Canavar Kamyonlar oyuncuları kim? Canavar Kamyonlar filmi konusu nedir? İşte, oyuncu kadrosu...

İlgi çeken filmin başrolünde Lucas Till yer alıyor. Canavar Kamyonlar filminin yönetmenliğini Chris Wedge yürütüyor. Konusuyla hayli dikkat çeken Canavar Kamyonlar, yediden yetmişe tüm film severleri ekrana bağlıyor. Canavar Kamyonlar konusu nedir? 

CANAVAR KAMYONLAR KONUSUDoğduğu şehirden ve hayattan kaçmanın yolunu arayan lise son sınıf öğrencisi Tripp'in macerasını izleyeceğimiz filmde, gencimizi hurda araba parçalarıyla kendine büyük bir kamyon yaparken buluyoruz. Civardaki petrol sondaj alanındaki bir kaza sonucu hıza özel bir yeteneği olan garip bir yeraltı yaratığı serbest kalır ve bu garip ancak sevimli canavarın ilk bulduğu kişi de Tripp olur. Sürüklendiği macera ile Tripp hem yeni bir arkadaş edinmiş hem de şehirden kaçmanın bir yolunu bulur.

CANAVAR KAMYONLAR OYUNCULARI

Lucas Till
Jane Levy
Thomas Lennon
Barry Pepper
Rob Lowe
Danny Glover
Amy Ryan
Holt McCallany
Frank Whaley
Aliyah O'Brien
Samara Weaving
Jedidiah Goodacre
Jordana Largy
Christian Sloan
Chris Gauthier
Tucker Albrizzi
Giacomo Baessato
Candice Zhao

Levent Aykul'un son görüntüleri ortaya çıktıAntalya'nın Kemer ilçesindeki yazlık evinde ölü bulunan tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Levent Aykul'un (61) cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndan ablası Emel Kalkandelen tarafından alındı. Kalkandelen, Aykul'un uzun süredir nefes almakta sıkıntı yaşadığını söyledi. Çeşitli dizi ve filmde rol alan oyuncunun 4 gün önce berberde çektiği bir videosu ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet