Geri Dön

Cansel Elçin: Bu proje gerçek bir hikayeye sahip

İlk bölümdeki performansıyla izleyicilerin dikkatini üzerine çeken 'Ağlama Anne'nin Adnan'ı Cansel Elçin, diziyle ilgili konuştu.

Cansel Elçin: Bu proje gerçek bir hikayeye sahip

Dizinin hikayesini çok beğendiğini söyleyen Cansel Elçin, "Bence bu proje gerçek bir hikayeye sahip. Dünyada bir annenin ağlaması kadar acı birşey yok. Adnan'ı oynamak istedim çünkü bir babanın yıllar sonra kızının olduğunu öğrenip ona sahip çıkmak istemesi beni çok duygulandırdı. Projeyi kabul etmemdeki başka bir etkende deneyimli, disiplinli ve yaratıcı yönetmen Feride Kaytan oldu" şeklinde konuştu.

Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Feride Kaytan'ın oturduğu Ağlama Anne, Seyirciye sık sık "Doğuran mı annedir? Büyüten mi?" sorusunu düşündürecek.

Seyirciyi Pazar geceleri ekrana bağlayan dizide; Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğlulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz ve Aslıhan Malbora gibi başarılı isimler rol alıyor.

Alyssa Milano: Corona virüs yüzünden saçlarım dökülüyorABD'li oyuncu Alyssa Milano, corona virüsün bugüne kadar pek rastlanmayan bir etkisini takipçileriyle paylaştı. Milano yayınladığı videoda, "Corona virüs yüzünden saçlarım avuç avuç dökülüyor" açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber