Geri Dön

Cansu Dere'nin bilinmeyenleri

Oyuncu Cansu Dere, "Aşırılıktan hoşlanmam. Fazla soru sorulmasını, samimi olmayı sevmem. Çabuk kaynaşmam. Sabrım sınırlıdır. Dengeli ve ciddi olmayı severim" dedi.

Cansu Dere'nin bilinmeyenleri

Cansu Dere, InStyle dergisine verdiği röportajda bilinmeyen yönlerini anlattı.

Proje seçimlerinde titiz davrandığını belirten güzel oyuncu, “Her karar bir risk taşır. Seçimlerimden pişman olmamak, sonuçlarından mutlu olmak çok gurur verici gerçekten" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyaya mesafeli olduğunu anlatan Dere, sadece instagram kullandığını ve zaman bulduğunda paylaşımda bulunduğunu söyledi.

Aşkı "dinamiği değişken, hiç belli olmayan bir hal" olarak tanımlayan Cansu Dere, "Aşık olduğumda kesin bir şey demek zor ama anlarım, bilirim. Belli olur herhalde" şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu, karakteriyle ilgili ise "Aşırılıktan hoşlanmam. Fazla soru sorulmasını, samimi olmayı sevmem. Çabuk kaynaşmam. Sabrım sınırlıdır. Dengeli ve ciddi olmayı severim" açıklamasını yaptı.

David Beckham eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaştıDavid Beckham, Spice Girls’ün eski üyesi ve ünlü moda tasarımcısı eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaşınca olay oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber