Geri Dön

Çatı Katı Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayında mı? - Çatı Katı Aşk 6. son bölüm tek parça izleme linki yayınlandı mı?

Türk televizyonlarının en yeni dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk dizisi, bu akşam 6. yeni bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören dizinin 6. yeni bölüm Ayşen ve Ateş arasındaki flaş gelişme büyük heyecan yarattı. Peki merakla araştırılan Çatı Katı Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çatı Katı Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayında mı? - Çatı Katı Aşk 6. son bölüm tek parça izleme linki yayınlandı mı?

Kanal D yeni dizileri arasında yer alan ve başrollerini ülkemizin en önemli isimlerinden Furkan Andıç ve Ezgi Şenler'in paylaştığı Çatı Katı Aşk 6. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Perşembe günlerinin sevilen dizisinin yeni bölümü 20 Ağustos Perşembe günü izleyicilerle buluşacak...

ÇATI KATI AŞK 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayşen ile Ateş birbirlerinden etkilenseler de, aşık olup olmadıklarını kendi içlerinde ve çevresindekilerle sorgulamaya başlıyorlar. Ayşen, hayatı boyunca hiç aşık olmadığı için nasıl bir duygu olduğunu anlamaya çalışıyor. Ateş ise, zenginliğin verdiği popülarite sayesinde hayatına giren kadınlardan aşık olabileceği çıkmadığı için tecrübesizdir.

Ayşen kardeşleri ile, Ateş ise Emin ile konuşarak içlerindeki bu duyguyu çözmeye çalışıyorlar. Bu sırada damat adayı Ömer, Ayşen ile yakınlaşabilmek için fırsat yaratmaya çalışır. Bu yüzden onu arkadaşının doğum günü partisine davet eder.

Ayşen'in anne babası ve Demir, bu isteğe karşı çıkarlar; fakat, Saadet Hanım herkesi şaşırtarak son sözü söyler. Ayşen'in partiye gitmesine izin verir. Başta Ateş olmak üzere Saadet Hanımın bu çıkışı herkesi çok şaşırtır. Ayşen ve Ateş, hissettikleri aşk duygusunu serbest bırakabilecekler mi? Ayşen, Ömer ile birlikte doğum günü partisine gidecek mi?

ÇATI KATI AŞK 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çatı Katı Aşk  7. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

Magazin Haberleri Bülteni (18 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber