Geri Dön

‘Cebimdeki Yabancı’ya tok giren aç çıkıyor

Gösterime girdiği haftanın en çok izlenen filmi olan ‘Cebimdeki Yabancı’da oynanan tehlikeli oyun, yeni bir akıma dönüşürken, filmde Serkan Altunorak’ın yaptığı enfes yemekler izleyenlerde açlık hissi yaratıyor.

‘Cebimdeki Yabancı’ya tok giren aç çıkıyor

Geçtiğimiz hafta vizyona giren 'Cebimdeki Yabancı'da sırları açığa çıkararak ilişkileri tepetaklak eden telefon oyunu çok konuşulurken, diğer tarafta yakışıklı oyuncu Serkan Altunorak’ın yaptığı yemekler de izleyenleri büyülüyor.

Sinemadan çıkanlar bu oyunu oynamaya asla cesaret edemeyeceklerini söylerken, filmin bir diğer öne çıkan özelliği olan ve food stylist İnci Bak imzası taşıyan enfes sofra için de “Bu filmi asla karnınız açken izlemeyin” yorumları yapıyor.

Filmde rolü gereği tüm bu yemekleri hazırlayan Serkan Altunorak, üç hafta süren çekimler sırasında üç kilo aldığını söyledi. Normalde mutfağa girmeyen biri olduğunu belirten Altunorak, ‘Cebimdeki Yabancı’daki enfes sofrayı şu sözlerle anlattı:
“Çekimler sırasında her gün 5-6 saat boyunca aynı yemekleri yedik. Hatta sete bazen kahvaltı bile etmeden gidiyorduk. Gün boyu özel soslu mezeler, perde pilavı, kavun dolması, etler… Hepsi de harikaydı. Zaten üç hafta sonunda üç kilo aldım. Çekimlere ilk başladığımızda yapmayı hiç bilmediğim o yemekleri nasıl yapacağım diye endişelendim. ‘mış gibi yapmak’ ile yapmak arasında çok büyük fark var. Filmin sonunda artık perde pilavı yapabiliyordum.”

Soğuk havaya aldırış etmeyen Pelin Akil mayoyla kara atladıBir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber