Geri Dön

Cedi Osman'dan sevgilisi Ebru Şahin'i ağlatan jest!

NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, bir süredir oyuncu Ebru Şahin ile aşk yaşıyor. Ayrı ülkelerde yaşasalar da mutlu birliktelikleri devam eden ikiliden basketbolcu, “Geleceğin Güçlü Kadınları” gecesinde yaptığı jestle sevgilisi Ebru Şahin'i duygulandırdı.

Cedi Osman'dan sevgilisi Ebru Şahin'i ağlatan jest!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde üniversite öğrencisi genç kadınların hayallerini gerçekleştirme yolunda destek olmak üzere iş ve spor dünyasından Türkiye’nin başarılı 24 kadını podyuma çıktı.

24 BAŞARILI KADIN PODYUMA ÇIKTI
Proje tasarımını Aydan Taş’ın gerçekleştirdiği defilede; ünlü Türk kadın tasarımcıların '1940'lardan Günümüze' konseptinde hazırladığı tasarımların bazıları açık artırma ile satıldı.

Gülcan Arslan, Ebru Şahin, Cansu Tosun, Aslı Bekiroğlu, Başak Gümülcinelioğlu ve Hazal Subaşı gibi ünlü isimlerin podyuma çıktığı gecenin sunuculuğunu Çağla Şıkel üstlendi. Defile sonrası Cem Yılmaz’ın yönettiği açık artırmada her döneme ait bir tasarım satışa sunuldu.

Cedi Osmandan sevgilisi Ebru Şahini ağlatan jest

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Şimdilerde ABD'de olan Cedi Osman ise sevgilisi Ebru Şahin’in de katıldığı geceye görüntülü olarak bağlandı. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Cedi Osman, Ebru Şahin’in taşıdığı elbiseyi 150 bin TL’ye satın aldı. Bu jest karışında Ebru Şahin’in gözyaşlarına hakim olamadığı öğrenildi.

CEM YILMAZ, CEDİ'YE TAKILMADAN EDEMEDİ
Osman’ın katıldığı konuşmaya Cem Yılmaz da esprileri ile neşe kattı. Cem Yılmaz, Cedi Osman’a “Büyük olduğunu biliyordum ama bu kadar büyük olduğunu tahmin etmemiştim" sözleri ile takıldı.

Cedi Osmandan sevgilisi Ebru Şahini ağlatan jest

"YANIMDA OLMASI EN GÜZEL HEDİYE"
Geçtiğimiz gün Zekeriyaköy'de araçlarıyla seyir halinde objektiflere takılan ünlü çift, durdukları sıra da basın mensuplarının sorularına cevap vermişti. 14 Şubat Sevgililer Günü'nü ayrı geçirdiklerini ifade eden Cedi Osman, "Ben Amerika'daydım. Ama bizim için 14 Şubat, 16 Şubat oldu. Telefi ettik" demişti.

27 yaşındaki güzel oyuncu Ebru Şahin ise, konuyla ilgili, "Cedi'nin İstanbul'a gelmesi, şu an yanımda olması en güzel hediye" şeklinde konuşmuştu. Evlilik haberlerinin hatırlatılması üzerine Cedi Osman (26), "Planlı bir şey yok şu an açıkçası. En doğru zamanda olacaktır" ifadelerini kullanmıştı.

KAPADOKYA'DA EVLENME TEKLİFİ
ABD'de basketbol oynayan Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin'in aşkı 2020 yazında Alaçatı’da başlamıştı. Ayrı ülkelerde yaşayan ikili, evlilik yolunda ilk adımı geçtiğimiz aylarda atmış; Şahin, sevgilisinin teklifine Kapadokya'da "Evet" yanıtını vermişti.

Cedi Osmandan sevgilisi Ebru Şahini ağlatan jest

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber