Geri Dön

Cehennem Melekleri 2 oyuncuları ve konusu! Cehennem Melekleri 2 filmi hakkında...

Sylvester Stallone'nin son döneme damga vuran seri filmlerinden olan Cehennem Melekleri 2 oyuncu kadrosuyla hayli dikkat çekti. Televizyon ekranlarında film severler karşısına çıkan Cehennem Melekleri 2 filmi, 2012 yılında vizyona girdi. İşte, oyuncu kadrosu...

Cehennem Melekleri 2 oyuncuları ve konusu! Cehennem Melekleri 2 filmi hakkında...

Cehennem Melekleri 2 filminin hem senaristliğini hem de başrollüğünü üstlendiği Sylvester Stallone filminin yönetmenliğini ise Simon West yürütüyor. Filmin patlama sahnelerinin çekimleri esnasında bir dublörün hayatını kaybettiği biliniyor. Peki, Cehennem Melekleri 2 konusu nedir?

CEHENNME MELEKLERİ 2 KONUSU

Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Cehennem Melekleri'nin planları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain (Jean-Claude Van Damme) tarafından öldürülür. Cehennem Melekleri, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkar.

CEHENNME MELEKLERİ 2 OYUNCULARI

Sylvester Stallone

Jason Statham

Jet Li

Dolph Lundgren

Chuck Norris

Terry Crews

Liam Hemsworth

Randy Couture

Jean-Claude Van Damme

Arnold Schwarzenegger

Bruce Willis

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber