Geri Dön

Celine Dion'un annesi hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Celine Dion, devam ettiği Courage Dünya Turnesi kapsamında en son konseriyle gündemde. 51 yaşındaki sanatçı, annesinin ölümünden sadece saatler sonra sahne aldı.

Celine Dion'un annesi hayatını kaybetti

Miami’deki American Airlines Arena’da konser veren Celine Dion, “Bu sabah erken saatlerde annemin hayatını kaybettiği haberlerini duymuşsunuzdur, ama ben iyiyim” ifadelerini kullandı.

Dion ayrıca, “Annem 92 yaşındaydı. Uzun süredir hastaydı, bizimle çok uzun zaman daha kalamayacağını biliyorduk. İki gün önce ona bakan hemşirelerden telefon aldık ve kısa zamanda kaybedebileceğimizi söylediler, çok yakın zamanda. Ve dün gece kardeşlerimle Montreal’de, onun başucundaydık. Ona hikayeler anlattık, şarkılar söyledik, birbirimize sarıldık, birbirimize 'elveda' dedik. Vefat etmeden önce annemin bizim bir araya gelmemizi beklediğinden emindik” şeklinde konuştu.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet