Geri Dön

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten İrem Derici'den beddualı gönderme!

Cem Belevi ile İrem Derici, önceki gün ikinci kez ihanet iddiasıyla ayrıldı. Belevi'nin, ünlü şarkıcıyı manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilmişti. "Sıktı artık bu sahtekarlık" açıklamasında bulunan Derici'den son olarak şarkılı ve beddualı atak geldi.

İrem Derici, geçtiğimiz yaz meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Birkaç ay sonra ilişkisini noktalama kararı alan ikili, birbirlerini sosyal medya hesaplarından silmişti.

'İbo Show Yılbaşı Özel'e konuk olan Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, "3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar" ifadelerini kullanmıştı. Belevi ise 'ihanet' açıklaması üzerine, "Özel hayatımla ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum bunu. Ben işimle, gücümle zaten ilgileniyorum. Böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum" demişti.

96 GÜL İLE GÖNLÜNÜ ALDI

Cem Belevi, ayrılığın 96'ncı gününde İrem Derici'ye, 96 gül göndermişti. Bu hamlenin ardından ünlü şarkıcılar, ilişkilerine ikinci bir şans vermişti. Barışma sonrası Hollanda'da aşk tazeleyen çift, tatilden renkli karelerini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten İrem Dericiden beddualı gönderme

AMSTERDAM DÖNÜŞÜ İPLER KOPTU

İkili, Amsterdam tatilinden dönüşte bir kez daha ilişkilerini noktalamıştı. Ayrılık sebebinin ise kaybolan valiz olduğu ortaya çıkmıştı. Derici'nin, İstanbul Havalimanı'nda valizinin başkası tarafından alındığını fark edince, argo kelimeler kullandığı iddia edilmişti. Şarkıcı, sevgilisinin uyarılarına rağmen sakinleşmeyince, ikili arasında gerginlik başladığı öğrenilmişti. Derici, havalimanında ayrıldığı sevgilisini Instagram'da engelleyip, daha önce paylaştığı fotoğrafları silmişti. Belevi de kız arkadaşının hamlesine karşılık, sosyal medya hesaplarından kareleri yayından kaldırmıştı.

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten İrem Dericiden beddualı gönderme

İHANET İDDİASI AYRILIK GETİRDİ

İlişkileri bir dargın bir barışık giden çift yine ihanet iddiasıyla yollarını ayırdı. Belevi'nin kendisini manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin ardından 7.8 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan Derici, meslektaşına yönelik isim vermeden hakarete varan ifadeler kullandı.

"YOK ALDATMA, YOK BAŞKA BAŞKA ŞEYLER!"

"Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler" diyen popçuya, Cem Belevi'den yanıt gecikmedi. Olay sözler üzerine nasıl bir tavır sergileyeceği merakla beklenen şarkıcı, basın mensuplarının karşısına çıktı ve biten ilişkisi hakkında şu açıklamayı yaptı: 

İlişkimle ilgili konuşmayı sevmiyorum ama paylaşım yaptığı için birkaç şey söylemek istiyorum, kendisine de ilettim zaten. Aslında biz İrem'le daha önce ilişkimizi noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden de rica etti. Özel bir sebebi var, kendisine ve ilişkimize saygı duyduğum için o da bende kalacak. Her şeyden önce karşımda bir kadın var, çok değerli bir meslektaşım var, çok güzel de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz ilişki yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim de içim çok rahat. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım.

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten İrem Dericiden beddualı gönderme

"YAZ SONUNA KADAR İREM'İ ŞUTLARIM ZATEN"

İrem Derici, ünlü şarkıcının açıklamalarının ardından adeta çılgına dönerek; "Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup uyanayım, her şeyi anlatayım. Sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? 'Yaz sonuna kadar İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem' mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer'lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fark etmez!" ifadelerini kullandı.

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten İrem Dericiden beddualı gönderme

"ALLAH BELASINI VERSİN"

Derici, son olarak Instagram hesabında paylaştığı bir konser kesitiyle eski sevgilisine göndermede bulundu. Şarkıcının kahkahayla not düşerek paylaştığı videoda İrem Derici 'Acemi Balık' şarkısının "Beni kalbimden vuranlar var ya" sözlerini söylüyor. Konserden bir seyircinin ise bağırarak "Allah belasını versin" dediği duyuluyor.

Derici'nin göndermeli paylaşımına Yonca Evcimik dahil pek çok ünlü ve takipçiden ise yorum yağdı.

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten İrem Dericiden beddualı gönderme

"BU İŞE DÜN MÜ BAŞLADIM?"

Bir ödül törenine katılan Belevi ise biten ilişkisiyle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Şarkıcı,  Derici'nin bahsettiği ses kayıtları hakkında, "Ben de sizden fazla bir şey bilmiyorum" dedi.

Belevi, "Derici için 'Konserlerimi doldurduktan sonra şutlayacağım' sözlerini sarf ettiniz mi?" sorusunu ise "Dün mü başlamışım ben bu işe? Bu ödülleri neden alıyorum? Herkes bir haddini bilsin. Mağdur edebiyatı yapmasın" diyerek sert çıktı.

Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten İrem Dericiden beddualı gönderme

"HERKES KENDİ DURUŞUNA BAKSIN"

İlk açıklamasında "İrem'i hala çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum" diyen 34 yaşındaki şarkıcı, ayrılığın perde arkasında dair "Aldattığınız doğru mu? sorusuna, "Kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Herkes kendi duruşuna baksın, davranışına baksın" yanıtını verdi.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber