Geri Dön

'Cem Yılmaz bitti, sıra Şahan'a geldi'

Oyuncu Cem Yılmaz’ın ‘Karakomik Filmler’ serisinin ilk filmleri '2 Arada' ve 'Kaçamak' vizyona girmeden günler önce sosyal medyadaki kampanyanın, bir diğer komedyen Şahan Gökbakar için de başlaması dikkat çekti.

'Cem Yılmaz bitti, sıra Şahan'a geldi'

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Cem Yılmaz Bitti, Sıra Şahan'a Geldi" başlıklı yazısı şöyle:
"Cem Yılmaz’ın ‘Karakomik Filmler’i vizyona girmeden günler önce sosyal medyadaki #cemyılmazfilminegitmiyoruz kampanyasının aynısı, Şahan Gökbakar için de başladı.
Aras Bulut İynemli’nin oynadığı ‘7. Koğuştaki Mucize’, üç haftada 2 milyon 785 bin 58 seyirciye ulaşırken, Yılmaz’ın ‘2 Arada’ ve ‘Kaçamak’tan oluşan ‘Karakomik Filmler’ini iki haftada toplam 507 bin 237 seyirci izledi.
Bunun sebebi Yılmaz’ın ‘Karakomik Filmler’le seyirciye bekleneni verememesi mi, sosyal medyadaki bu kampanya mı? Yılmaz’ın son filmi gibi ‘ikisi birden’ mi?
Bilmiyorum.
Bildiğim ve gördüğüm bir şey var, o da şu:
Yaptığı ve de yapmadığı paylaşımlar nedeniyle Cem Yılmaz aleyhine kampanya başlatanlar, ‘Karakomik Filmler’in gişe hüsranından kendilerine pay çıkarmış olmalı ki, bu kez Gökbakar’ı hedef seçti.
8 Kasım’da vizyona girecek ‘Recep İvedik 6’nın fragmanı, You-
Tube’da 19.5 milyonla izlenme rekoru kırarken, #recepivedik6gitmeyeceğim etiketi Twitter’da TT oldu.
Bilet aldıkları uçak Konya yerine Kenya’ya giden Recep İvedik ve arkadaşlarının gişesi, YouTube’daki gibi sinemada da rekor mu kıracak, yoksa protesto kampanyasının etkisinde mi kalacak?
‘Recep İvedik 6’nın ilk üç günlük hasılatı 11 Kasım’da belli olacak. Bakalım gişe ‘Hanya’yı mı yoksa ‘Konya’yı mı gösterecek?"

Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! İşte ilk ifadeler...Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına başlandı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi. Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, "Yaşananlar çok ağırdı" dedi. Ozan Güven ise "Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı" şeklinde ifade verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet