Geri Dön

Cemre Kemer'den Emir Medina paylaşımı: Canım benim!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında yer alan Cemre Kemer, vaktinin çoğunu eşi ve kızı Karla ile birlikte geçiriyor. Zaman zaman mutlu aile pozlarını da takipçilerinin beğenisine sunan Kemer, son paylaşımında Medina ile 10'uncu yıllarını kutladı.

Cemre Kemer'den Emir Medina paylaşımı: Canım benim!

Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun üyelerinden Cemre Kemer, sekiz yıldır birlikte olduğu reklamcı Emir Medina ile Aralık 2020'de dünyaevine girmişti. Temmuz 2021'de ilk bebeğini dünyaya getiren 37 yaşındaki şarkıcı ve eşi, kızlarına; 'özgür' ve 'güçlü' anlamına gelen 'Karla' adını vermişti.

"HAYATIMI BEBEĞİME GÖRE DEĞİŞTİRDİM"

Geçtiğimiz aylarda bir dergiye verdiği röportajda anne olmakla birlikte hayatının nasıl bir değişime uğradığını anlatan Cemre Kemer, "Hayatımı çok uzun süredir kendi düzenim ve disiplinim içinde yaşarken, bir anda bebeğimin saatleri, düzeni ve huzuruna göre değiştirdim. Sosyalleşmekten tutun, yediğime, içtiğime, uyuduğum uykuya kadar her şeye, onun doğrultusunda karar vermeye başladım. Beklentim de bu şekildeydi; çok şaşırıp afallamadım, kendimi uzun bir süre bu şekilde yaşamaya hazırlamıştım. Tecrübe sahibi arkadaşlarımdan az çok bir farkındalığım vardı duruma” ifadelerini kullanmıştı.

Cemre Kemerden Emir Medina paylaşımı: Canım benim

EŞİ VE KIZIYLA POZ VERDİ

Vaktinin çoğunu kızıyla geçiren ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Kemer, eşi Emir Medina ve kızı Karla ile verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Fotoğraflarda babasının omzunda olan Minik Karla'nın bir yandan da annesinin saçlarını tutması gözden kaçmamıştı. Kemer-Medina ve kızlarının pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

"MAKYAJSIZ GEZME ALLAH AŞKINA"

Sosyal medya kullanıcıları tarafından zaman zaman zayıflığı ile ilgili eleştirilere maruz kalan Cemre Kemer, geçtiğimiz haftalarda bir takipçisinin kendisine attığı mesajları ifşa etmişti.

Cemre Kemerden Emir Medina paylaşımı: Canım benim

37 yaşındaki ünlü isim, kendisine ilk olarak "Ne kadar çirkinsin ya makyajsız gezme Allah aşkına" diyen ardından da "Allah aşkına popon nerede" yazan takipçisine "Babam da makyajsız gezme diyor. 'Bu ne kendine güvendir kızım' demişti en son" yanıtını vermişti.

10 YILLIK MUTLU BİRLİKTELİK

Tüm bunların ardından Kemer'den yeni bir paylaşım geldi. Emir Medina ile birlikteliklerinin 10'uncu yılını kutlayan ünlü isim, yıllar önce birlikte verdikleri bir pozu paylaştı. Kemer, fotoğrafa; "10'uncu yıl. Canım benim" notunu düştü.

Cemre Kemerden Emir Medina paylaşımı: Canım benim

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber