Geri Dön

Ceren Hindistan: Kraliçe geri döndü

Ekranlardan uzak olan ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ceren Hindistan sosyal medyaya veda etmişti. Hindistan'ın dönüşü muhteşem oldu.

Ekranlardan uzak olan oyuncu Ceren Hindistan, sosyal medya hesabında bir süre veda etmişti. Ceren Hindistan, 2018 yılında kızı Arya'nın babası Ümit Aslan ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda hamileyken Aslan'dan şiddet gördüğünü öne süren ünlü oyuncu, kemerle dövüldüğünü söylemişti.

Eski sevgilisini pornoyla da suçlayan Hindistan ardından sessiz sedasız sosyal medyaya veda etmişti. İddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü isim Instagram'a döndü.

Dekolteli pozlarını üst üste paylaşan Ceren Hindistan paylaşımına ise "Kraliçe geri döndü" notunu yazdı.

Ceren Hindistan: Kraliçe geri döndü

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Hindistan, açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor.

"Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun yoksa öyle mi denk geliyor?" sorusuna, "Fakiri ne yapayım?" yanıtını veren Hindistan, uzun süre konuşulmuştu.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber