Geri Dön

Ceyda Düvenci'den romantik mesaj: Öptüm, kokladım bol bol

Oyuncu Ceyda Düvenci, aynı dizide rol aldığı meslektaşı Bülent Şakrak ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü çift, 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Ailesiyle Bodrum'da yaşayan Düvenci, eşi ile fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Ceyda Düvenci'den romantik mesaj: Öptüm, kokladım bol bol

Aşka gelen Ceyda Düvenci (44), kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak'a (43) Instagram hesabı üzerinden övgüler yağdırdı.

Eşiyle pozlarını yayınlayan Düvenci, romantik gönderisine şu notu yazdı:
"Canım sevgilim, yine baş başa zaman geçirmenin keyfini yaşadım seninle. Hayatın içinde el ele yedi senede başardığımız, başaramadığımız, oldurduğumuz, olduramadığımız her şeye bin şükür ettim yine. Öptüm, kokladım seni bol bol. Güldük dolu dolu, bazen de gözyaşları durmadı aktı, akamadığı zamanlara inat. Her ana kattığımız kıymete bin şükür. Yine gönlü kocaman insanlar tanıdık, dostlara doyduk, evlatları özledik. Ne büyük şans hepsi de. Romantik yemeğin ortasına iş sıkıştırdım o an bile elimi bırakmadın. Varlığına bin şükür. Seni çok seviyorum. Hakkını aşkla verdiğimiz her gün için bize kocaman bir aferin."

Ceyda Düvenciden romantik mesaj: Öptüm, kokladım bol bol

Tuğba Özay'ın Manavgat'ta çiftliği yandı! Hastanelik olduAntalya'nın Manavgat ilçesinde, dört ayrı noktada orman yangını çıktı. Yangın bölgesinde alevler, yerleşim yerleri ve tarım alanlarına da sıçradı. Yangından eski manken Tuğba Özay'ın çiftliği de zarar gördü. Özay, gözyaşları içinde sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu. Olaylardan etkilenen eski manken, hastanelik oldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet