Geri Dön

Charlize Theron metrelerce yüksekten denize atladı

Hollywood yıldızı Charlize Theron, iki kızıyla birlikte soluğu tatilde aldı. Sıcaktan bunalan Oscar ödüllü 45 yaşındaki oyuncu, çocuklarıyla teknenin güvertesinden kendini serin sulara bıraktı.

Gözlerden uzakta bir hayat yaşamayı tercih eden Charlize Theron, nadir sosyal medya paylaşımlarından biriyle magazin gündemine geldi. Ünlü oyuncu, çocuklarıyla birlikte yatın güvertesinden denize atladığı anlarda çekilen videoyu Instagram hesabından yayınladı.

BEĞENİ YAĞMURU
Yatın üst güvertesinde kızları kızları 9 yaşındaki Jackson ve 5 yaşındaki August ile el ele tutuşan Charlize Theron, ardından metrelerce yükseklikten mavi sulara atlarken görülüyor.

Paylaşımlarında nerede tatil yaptıklarını belirtmeyen oyuncunun paylaşımı, takipçilerinden iki milyondan fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Charlize Theron metrelerce yüksekten denize atladı

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner