Geri Dön

Chloe Loughnan: O kim, tanımıyorum!

Şarkıcı Serdar Ortaç’ın model eşi Chole Loughnan, önceki gün Bebek’teydi.

Chloe Loughnan: O kim, tanımıyorum!

Gazetecilerle konuşan Chloe Loughnan, geçtiğimiz aylarda Miami’de geçirdiği trafik kazası hakkında,, "Hiç kimse o süreci bilmiyor, hiçbir şey paylaşmadım. Kazadan sonra zor günler yaşadım. Hiç kimseyle konuşmadım. Hem vücudum kırıldı hem de moralim çok bozuktu. Ailemin yanına gitmek iyi geldi" dedi.

"KOCAMA KIZMADIM"
Eşi Serdar Ortaç’ın yanına gelmemesinden dolayı ona kırgın olup olmadığı sorulunan İrlandalı model, "O zaman benim başımda çok şeyler vardı. Kocama kızmadım tabii ki. O da burada hastaydı ve işleri vardı. Orası uzak, kolaylıkla gelemezdi. Her gün FaceTime yaptık" cevabını verdi.

"YELİZ YEŞİLMEN'İ TANIMIYORUM"
Yeliz Yeşilmen’in kendisi ve evliliği hakkında yaptığı yorumlar ile ilgili Chloe, "Herkesin kendi fikri, izin veriyorum ama o kişiyle tanışmadım, tanımıyorum. Instagram'da sadece işlerimizi paylaşıyoruz. Bizim özel hayatımızı kimse bilemez. Gayet normal bir çiftiz. Bu fikirler nereden geliyor, bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Yeşilmen, bir televizyon programında, "Chloe'nin Serdar'ı çok sevdiğini düşünmüyorum. Bugüne kadar Serdar Ortaç'a böyle bir yakın, sıcak durduğunu görmedim. Çok soğuk ve ters bir kız. Serdar Ortaç bu hastalık sürecinde keşke kendisine daha iyi gelecek biriyle birlikte olsa. Güzellik falan benim umurumda olmaz" demişti.

"OTORİTER OLMAYA GEREK YOK"
Serdar Ortaç'ın, "Artık Osmanlı erkeği olacağım" sözleri haztırlatılan genç model, "Otoriter olmaya gerek yok. Bizim zaten evimizde saygı var. İşimizi yapıyoruz, birbirmize saygı duyuyoruz" dedi.

Chole, eşinin maddi sıkıntılar çektiği dedikoduları hakkında, "Böyle dedikodular sürekli çıkıyor. Öyle bir şey yok. Zaten bizim evde her şey ortak hesap. Kim daha fazla kazandı diye bir durum yok" şeklinde konuştu.

Magazin Haberleri Bülteni (12 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet