Geri Dön

Cici Babam filmi nerede çekildi? Cici Babam oyuncuları ve konusu...

Yerli komedi filmi Cici Babam, oyuncu kadrosu le ilgi görmeye devam ediyor. 2018 yılından vizyona giren filmde, üç kardeşin hikayesi anlatılıyor. Meltem Bozoflu tarafından yönetilen Cici Babam filmi, televizyon ekranlarında film severlerin karşısına çıkıyor.

Cici Babam filmi nerede çekildi? Cici Babam oyuncuları ve konusu...

Cici Babam, komedi türünde öne çıkan yapımlar arasında yer alıyor. Onur Atilla, Özgün Aydın, Mahir İpek ve Onur Buldu gibi isimlerin başrolde yer aldığı film, 2018 yılında beyazperde de yer aldı. Anneleri evlenen üç kardeşin maceraları anlatılıyor. İşte, Cici Babam filmi detayları...

CİCİ BABAM KONUSU

Babası ölen üç yetişkin kardeşe yeni bir Cici Baba gelince işler karışır. Cici Baba kendini kabul ettirmeye çalışırken, annelerinin evlenmesini istemeyen üç kardeş bu durumu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Güldür Güldür Show ekibinin kaleminden çıkan bu unutulmayacak komedi, izleyiciyi kahkahanın hiç durmayacağı bir serüvene davet ediyor.

CİCİ BABAM NEREDE ÇEKİLDİ? 

Eğlenceli hikayesi ile izleyeni ekrana kitleyen Cici Babam filminin çekimlerinin büyük bölümü Köyceğiz'de ve Muğla'nın farklı yerlerinde gerçekleştirildi.

CİCİ BABAM OYUNCULARI

Onur Atilla
Özgün Aydın
Mahir İpek
Onur Buldu
Uğur Bilgin
Derya Karadaş
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Aslı İnandık
Alper Kul
Yasemin Çonka
Meltem Yılmazkaya
Burak Topaloğlu
İrem Sak
Defne Yalnız
Kuvvet Yurdakul
Ayhan Sicimoğlu
Kayhan Yıldızoğlu

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet