Geri Dön

Çiftliği yandı

Manavgat’ta dört ayrı noktada çıkan yangınlarda Tuğba Özay’ın çiftliği de zarar gördü. Gözyaşları içinde yardım çağrısında bulunan eski model hastanelik oldu

Çiftliği yandı

Tuğba Özay, 2007 yılında çıkan orman yangınında yaşadığı kabusu bugünlerde yeniden yaşıyor. Eski modelin çiftliğinin de bulunduğu Antalya Manavgat’ın Yeniköy mahallesinde başlayan ve büyüyerek dört farklı noktada gün boyu ilerleyen yangına müdahale devam ediyor. Hasar gören çiftlik için Özay, sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.

İlk uçakla Antalya’ya giden eski model, “Yanıyoruz! Çiftliğimiz yanıyor... Ne olur sesimizi duyurun. Yangın uçakları daha çok gelmeli. Diyecek söz bulamıyorum. İçim yanıyor. İnanın dayanacak gücüm yok, çok üzülüyorum” dedi.

Yaşadığı üzüntüye dayanamayan Özay, hastanelik oldu. Sağlık durumunu Instagram sayfasında paylaşan eski model, şu ifadeleri kulandı: “Çiftliğimiz, evimiz her şey yandı. Ben böyleyim, felç geçirdim.”

Esra Dermancıoğlu'nun teknede zor anları'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu son olarak tekne videosuyla sevenlerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber