Geri Dön

Çılgın Sedat'ın eşi Özlem Kapurtu kimdir, kaç yaşında? Özlem Kapurtu bilinmeyenleri...

Geçtiğimiz günlerde evlerinde yangın çıkan Özlem Kapurtu ve Çılgın lakabı ile bilinen Sedat Kapurtu, Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olacak. Yangının çıktığı sırada evde olan Özlem Kapurtu olanları, yaşadığı korkuyu ekran başında anlatacak. Peki Çılgın Sedat'ın eşi Özlem Kapurtu kimdir?

Çılgın Sedat'ın eşi Özlem Kapurtu kimdir, kaç yaşında? Özlem Kapurtu bilinmeyenleri...

Özlem Kapurtu kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olacak olan Özlem Kapurtu, geçtiğimiz günlerde evlerinde çıkan yangın sırasında evde bulunuyordu. Yaşanılan korku dolu anları anlatacak olan Özlem Kapurtu samimi açıklamalarda bulunacak. Peki Çılgın Sedat'ın eşi Özlem Kapurtu kimdir, işte bilinmeyenleri...

ÖZLEM KAPURTU KİMDİR?

2005 yılında Özlem Kapurtu ile Sedat Kapurtu hayatlarını birleştirdi. Mutlu evlilikleri ve iki çocukları ile merak edilen ikili eğlenceli ve gösterişten uzak hayat sürüyor. Kendisi gibi müzisyen olan eşi hakkında konuşan Çılgın Sedat şunları söyledi,

"9 yıl önce evlendiğim eşim Arif Sağ'dan dersler alıyordu. Evlenince müziği bıraktı ama bu albümünde yer alan ''Senden Öğrendim'' parçasına bana eşlik etti. Ben de düet yaptığım eşimle kamera karşısına geçerek, damatlık ve gelinlik giyerek eski günlerimizi tekrar yaşadık'' dedi.

Çılgın Sedatın eşi Özlem Kapurtu kimdir, kaç yaşında Özlem Kapurtu bilinmeyenleri...

 

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner