Geri Dön

Cinayet Süsü oyuncuları kim? Cinayet Süsü filmi konusu nedir, nerede çekildi?

Komedi türündeki film Cinayet Süsü, 2019 yılında vizyona girdi. Başrollerinde ise; Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit gibi usta isimler yer alıyor. Filmde bir cinayet olayı ile başlayan macerada ekibin başarısızlığı ekrana gelir. İşte, Cinayet Süsü filmi oyuncu kadrosu...

Cinayet Süsü oyuncuları kim? Cinayet Süsü filmi konusu nedir, nerede çekildi?

Cinayet Süsü filminin yönetmenliğini yapan Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit ile birlikte senaryoyu kaleme aldı. Cinayet çözmek ile göreve getirlen ekibin başarısızlığını telafi edebilmek için her yolu denemeleri komik bir dille anlatılıyor.

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yerli komedi filmi Cinayet Süsü; Galata, Balat Mercan, Yedi Kule Zindanları, Fatih ve Büyük Han gibi mekanlarda çekildi.

CİNAYET SÜSÜ KONUSU

Gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz. Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla ilgilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme kaydedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için "suç uzmanı" Dizdar Koşu'yu Emin'in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyice ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için her yönteme başvurur.

CİNAYET SÜSÜ OYUNCULARI

Uğur Yücel: Emniyet Müdürü Emin
Binnur Kaya: Komiser Asuman
Cengiz Bozkurt: Başkomiser Salih
Feyyaz Yiğit: Suç Uzmanı Dizdar Koşu
Mert Denizmen: Komiser Yardımcısı Alaattin
Mehmet Özgür: Sanatçı
Osman Alkaş: Emniyet Müdürü
Açelya Topaloğlu: Adli Psikolog Emel Umar
Ozan Ayhan: Kriminolog Uygar Ten
Lesli Karavil: Teknoloji Uzmanı Bengü Tömer
Müfit Kayacan: Yaşlı adam
Aycan Koptur: Arzu

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber