Geri Dön

Çıplak fotoğraf krizinden sonra Demet Akalın çıldırdı!

Hande Yener, Seren Serengil'in çıplak fotoğrafını paylaşınca yer yerinden oynadı. Hande'nin fanları Demet Akalın'a yüklenince, ünlü şarkıcı isyan etti: Kızım hasta be yeter!

Çıplak fotoğraf krizinden sonra Demet Akalın çıldırdı!

Dün akşama damga vuran magazin olayı biri hiç şüphesiz Hande Yener ve Seren Serengil arasındaki mesaj trafiği oldu. Hande Yener'in albümünün birinci olduğuna dair ortaya konulan sonuçları doğru bulmadığını söyleyen Seren Serengil'e onun çıplak fotoğraflarını paylaşarak cevap veren Hande Yener karşılığında hiç beklemediği bir yanıt aldı. Seren Serengil sosyal medya hesabından paylaştığı video üzerinden Hande Yener'in uyuşturucu kullandığını ima etti. İkilinin arasındaki bu sert polemik sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.


DEMET AKALIN'A MESAJ YAĞDI
Söz konusu Hande Yener olunca, onunla yıllardır polemik içinde olan Demet Akalın her ne kadar istemese de kendisini konunun içinde buldu. Özellikle tartışmanın kızıştığı saatlerde Hande Yener'in fanları tarafından taciz mesajlarıyla karşılaşan Demet Akalın bu mesajlar tam da kızı Hira'nın hastalığıyla ilgilendiği saatlerde gelince sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü. Akalın konunun içine çekilmek istemediğini twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu: "41 derece ateşi gördü çocuğum. Gelmiş birilerinin fanları yazmışta durmuş! Nasıl insanlarısınız siz ya? Hastanede acildeyim ben be! Yeter defolun."

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzettiOyuncu Akasya Asıltürkmen de göz kapağını kaldırtarak estetik yaptıran ünlüler kervanına katılmıştı. Asıltürkmen, bandajlarını çıkardıktan sonraki halini, "Uzaylı filtresinden cute baby’e geçerim inşallah" diyerek ti’ye aldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet