Geri Dön

'Çocukken de Cüneyt Arkın'ın taklidini yapardım'

Bir sigorta şirketinin reklamında canlandırdığı 'Kara Murat' karakteriyle dikkat çeken oyuncu Hakan Akay, pandemi dönemini dinlenerek geçirdiğini söyledi.

'Çocukken de Cüneyt Arkın'ın taklidini yapardım'

Reklam filmindeki 'Kara Murat' karakteriyle adından söz ettiren Hakan Akay, "Cüneyt Arkın’ın 45 yıl önce bulunduğu ortamlardaki ruhu içime çektim. Çocukken de onun taklidini yapardım" dedi.

Korana virüs salgını nedeniyle tüm projelerin askıya alındığını belirten oyuncu, "Gelen senaryoları değerlendiriyorum. Sit-com ve dram projelerinde farklı roller oynayıp, izleyiciyi şaşırtmak isterim" şeklinde konuştu.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber