Geri Dön

Çocuklar için buluştular

Banu Sağnak Erten ve Yüksek Mimar Bahar Akçay, ‘Mutlu Çocuklar, Aydınlık Yarınlar!’ projesiyle 30’dan fazla resim, heykel ve fotoğraf sanatçısını anlamlı bir amaç için bir araya getirdi.

Çocuklar için buluştular

Banu Sağnak Erten ve Yüksek Mimar Bahar Akçay, ‘Mutlu Çocuklar, Aydınlık Yarınlar!’ projesiyle 30’dan fazla resim, heykel ve fotoğraf sanatçısını anlamlı bir amaç için bir araya getirdi. Projenin ilk ayağında, sanatçıların eserlerinden Anneler Günü ve Bayram Tebrik sertifikaları tasarlandı. Elde edilen tüm gelir, Türk Eğitim Derneği’nin başarılı ancak maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimlerine devam edebilmesi amacıyla kurduğu burs fonuna aktarıldı. Projenin ikinci ayağı ‘İlk Nefes’ sergisi ise, 360 İstanbul’da cemiyet hayatından sanat ve yardım severlerin buluştuğu açılış davetiyle start aldı. Çalışmalar, 16 Haziran’a kadar görülebilir.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber