Geri Dön

Cody Simpson olimpiyat yarışlarına hazırlanıyor

Dünyaca ünlü yıldız Miley Cyrus'un eski sevgilisi Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson, olimpiyat yarışlarına hazırlandığını açıkladı. Simpson, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak "10 yıl sonra bir kez daha buradayım. Yıllarca ilk aşkım yüzme sporuna dönmek için midemde sessiz yangınlar oluştu" dedi.

Cody Simpson olimpiyat yarışlarına hazırlanıyor

Yüzme kariyerini 13 yaşında Avustralya'da şampiyon olduktan sonra bitiren ve şarkıcı olan Cody Simpson, olimpiyat yarışlarına hazırlandığını duyurdu.

Avustralyalı pop ve R&B şarkıcısı, Instagram hesabından paylaşım yaparak "Kişisel dönüm noktamı paylaşmak ve şimdiye kadar düşük profilde tuttuğum sporcu kimliğimle çıktığım yolculuk hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum" dedi.

'10 YIL SONRA BİR KEZ DAHA BURADAYIM'
Simpson, "10 yıl sonra bir kez daha buradayım. Yıllarca ilk aşkım yüzme sporuna dönmek için midemde sessiz yangınlar oluştu, 2020, yeniden antrenman yapmayı deneme fikrinin geldiği yıl oldu" dedi. Cody Simpson, önümüzdeki yıl 100 metre kelebekte Avustralya’nın Olimpiyat elemelerine katılacağını açıkladı.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber