Geri Dön

'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' ekibi kahvaltıda buluştu

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' oyuncularından Cihan Talay ile Metin Pıhlıs, önceki gün Aqua Florya AVM’de objektiflere yansıdı.

'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2' ekibi kahvaltıda buluştu

Alışveriş merkezinde yeni sezon ürünleri inceleyen Cihan Talay ile Metin Pıhlıs, daha sonra kahvaltı için restorana geçti. Dostlarıyla kahvaltı yapan ikili, objektiflere poz verdikten sonra ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

“Merhaba arkadaşlar. Bugün ekip arkadaşlarımızla kahvaltıya çıktık. Biraz da iş konuştuk. Her şey yolunda çok şükür” demekle yetinen Cihan Talay, gazetecilere teşekkür ettikten sonra Pıhlıs ile birlikte AVM'den ayrıldı.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet