Geri Dön

Coşkun Sabah: Yıl sonu alacak verecekleri kapattık

Coşkun Sabah'ın, kızı Roza'nın bikinili fotoğrafları üzerine söylediği "Ben Diyarbakırlıyım. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üstüne düşünmeyebilir. Bize ters bu" ifadeleri magazin gündemindeki yerini koruyor. Böyle bir söylemi olmadığını belirten sanatçı, önceki gün bir bankadan çıkarken görüntülendi.

Coşkun Sabah: Yıl sonu alacak verecekleri kapattık

Coşkun Sabah'ın, kızının sosyal medyada paylaştığı bikinili fotoğraflar üzerine, "Ben bir kez Diyarbakırlıyım. Batılılara da saygı duyuyorum. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üstüne düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı bunun üstüne düşer. İnsanlar gelenek görenekleriyle yaşarlar. Olur mu öyle şey? Bize ters" açıklaması ile tartışma yaratmıştı.

İnfial yaratan açıklama sonrası böyle bir söyleminin olmadığını belirten sanatçı, "Bunu ispat edenlere bir milyon dolar tazminat ödemeyi taahhüt ediyorum" demişti.

Habertürk'te yer alan habere göre; Coşkun Sabah, önceki gün Ulus'ta bir bankadan çıkarken objektiflere yansıdı. Muhabirlerin, "Efendim yoksa ses kayıtları çıktı da bir milyon doları mı vereceksiniz?" şeklindeki sorularına, "Yok, yıl sonu alacak verecekleri kapattık" karşılığını verdi.

 

Magazin Haberleri Bülteni (8 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet