Geri Dön

Cüneyt Arkın: Allah yardımcıları olsun

Türkiye’nin dört bir yanında eş zamanlı başlayan yangınlar, herkesi üzerken, ünlüler de bu yangınlara sessiz kalmadı. Bu isimlerden biri de Cüneyt Arkın oldu.

Cüneyt Arkın: Allah yardımcıları olsun

Türk sinemasının usta oyuncularından Cüneyt Arkın, yangınlarla mücadele eden tüm gönüllülere ve kamu görevlilerine destek oldu.

Instagram hesabından paylaşım yapan sanatçı, "Ülkemizin dört bir yanından maalesef yangın haberleri geliyor. Yangınların söndürülmesi için çaba gösteren tüm ekiplerin ve bölge halkının Allah yardımcısı olsun. Tek temennimiz, yangınların daha fazla hiçbir canlıya zarar vermeden en kısa sürede kontrol altına alınmasıdır" ifadelerini kullandı.

Cüneyt Arkın: Allah yardımcıları olsun

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber