Geri Dön

Cüneyt Arkın yıllar önce yaşadığı kazayı anlattı

Türk sinemasının usta oyuncusu Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından takipçilerinin "Sette hiç kaza yaşadınız mı?" sorusuna cevap verdi. Arkın, seneler önce yaşadığı bir olayı anlattı.

Cüneyt Arkın yıllar önce yaşadığı kazayı anlattı

 

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, yaptığı paylaşımlarla geçmişi anmaya devam ediyor. 82 yaşındaki Arkın, önceki gün hayranlarının "Sette hiç kaza yaşadınız mı?" sorusunu yanıtladı.

Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından seneler önce çekildiği bir kareyi yayınlayarak, bir anısını paylaştı.

Arkın, "'Setlerde hiç kaza yaşadınız mı?' diye sormuş gençler. Ufak tefek bir şeyler oldu, anlatayım birini; Sanırım Adalet filmi çekimiydi. Balkonda çekmemiz gereken tehlikeli bir sahne var. Balkonun duvarına çıktım, sahne başladı. Bir anda ayağım kayıp aşağı düşerken korkuluklara tutunduğum an, böyle yansımış kameraya" dedi.

Cüneyt Arkın yıllar önce yaşadığı kazayı anlattı

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber