Geri Dön

Cüneyt Arkın'dan samimi itiraf: Betül'den önce ölmek isterim!

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında eşi Betül Arkın'dan önce ölmek istediğini ve bunun nedenini açıkladı.

Cüneyt Arkın'dan samimi itiraf: Betül'den önce ölmek isterim!

Rol aldığı filmlerle Türk sinemasına damgasını vuran Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. 82 yaşındaki oyuncu, eşiyle olan pozlarını sık sık takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Son gönderisinde de eşi Betül Arkın'a yer veren usta sanatçı, eşiyle ilgili samimi bir itirafta bulundu.

Eşiyle çekilen pozunu yayınlayan Arkın, fotoğrafa şu notu düştü:

"Ölümden korkmuyorum. Sadece Betül'den evvel ölmek isterim. Allah göstermesin onun yokluğunu , yalnız kalmak istemem. Bir günlüğüne bir yere gittiğinde bile onu çok özlüyorum. Onsuz bir günü bile düşünemiyorum ya"

Cüneyt Arkından samimi itiraf: Betülden önce ölmek isterim

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber