Geri Dön

Daha iyi bir yaşam için

Başta çocuklar olmak üzere ihtiyacı olan herkese daha iyi bir yaşam sunma misyonuyla oluşturulan Kyani Caring Hands, bine yakın yardım organizasyonu gerçekleştirdi.

Daha iyi bir yaşam için

Başta çocuklar olmak üzere ihtiyacı olan herkese daha iyi bir yaşam sunma misyonuyla oluşturulan Kyani Caring Hands, bine yakın yardım organizasyonu gerçekleştirdi. Dünyanın dört bir yanındaki bağışçıların yardımıyla, Caring Hands, 3 milyondan fazla gıda desteği sağladı. Caring Hands, TOÇEV ile birlikte çocukların eğitimine de destek olmaya çalışıyor. Kyani Caring Hands gününü kutlamak için Ataşehir-Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçede gerçekleşen etkinlikte, Kyani Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy ve Betül Demir’e TOÇEV tarafından sertifikaları takdim edildi.

Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet