Geri Dön

Damla Can, Dalaka üzerinden Survivor'ın gerçeklerini açıkladı!

'Survivor Panorama' yorumcuları arasında yer alan Damla Can, 2019 yarışmacıları Dalaka ve Seda üzerinden Survivor'ın gerçeklerini açıkladı.

Damla Can, Dalaka üzerinden Survivor'ın gerçeklerini açıkladı!

Damla Can, adada yaşanan hayat ve arkadaşlık ilişkileri hakkında, "İlk seneleri olduğu için zorluk yaşadılar. İlk sene gittiğimde 'o kadar zor değildir, bir şekilde yaparım' diye düşündüm, ama ilk gün 'ben burada yatmam' dedim. Pirinci ilk günden bitirdik. 'Nasıl olsa yemek verirler' dedim, vermediler. Karnımın gurultusunu yanımdaki arkadaşlarım duyuyordu. İkinci gidişimde her şeyi düşünrek gittim. O yüzden Dalaka avantajlı. Geçen sene kendisini de izlemiştir. 'Neden kaybettim?' diye düşünmüştür. Bu nedenle iki kat başarılı. Survivor sadece yarış kazanmak değil, içinde o kadar çok şey barındırıyor ki" dedi.

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner