Geri Dön

Dedemin Fişi filmi oyuncuları kimler? Dedemin Fişi konusu nedir?

Dedemin Fişi filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Meltem Bozoflu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda birçok isim yer alıyor. Peki Dedemin Fişi oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Dedemin Fişi filmi oyuncuları kimler? Dedemin Fişi konusu nedir?

Dedemin Fişi 2016 yılında vizyona girdi. Komedi türünde olan Dedemin Fişi ise bu akşam televizyonda yayınlanacak. Onur Buldu, Alper Kul ve Erdem Yener filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki Peki Dedemin Fişi konusu nedir?

DEDEMİN FİŞİ KONUSU NEDİR?

Çirci ailesinin reisi Salih Bey’in beyin ölümü gerçekleşmiştir. Ancak, yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta kalması sağlanmaktadır. Fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.

DEDEMİN FİŞİ OYUNCULARI

Onur Buldu, Alper Kul ve Erdem Yener, Ali Sunal, Özge Borak, Doğa Rutkay, İrem Sak, Onur Atilla, Uğur Bilgin ve Ayşen Gruda.

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber