Geri Dön

Demet Akalın-Esra Balamir küslüğü nasıl bitti?

Yaklaşık bir ay önce küsen Demet Akalın ve Esra Balamir, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.

Demet Akalın-Esra Balamir küslüğü nasıl bitti?

Demet Akalın ve Esra Balamir, öğle yemeği eşliğinde hasret giderdi. Yaklaşık 1.5 saat süren barış yemeğinin ardından restorandan birlikte çıkan ikiliden Akalın açıklama yapmadı. Esra Balamir ise muhabirlerin sorularını yanıtladı.

"KANALA GİTTİM, KÜSLÜK SON BULDU"
Demet Akalın ile Alişan'ın sunduğu sabah programı öncesi Alişan'ın kendisini aradığını belirten Balamir, "Spordayken Alişan aradı, 'programa gel, sizi barıştıracağım' dedi. Ben de hemen kanala geçtim ve küslük son buldu. Program sonrası da yemeğe gelip, sohbet ettik." dedi.

Aracının gelmesiyle beraber muhabirlere "kolay gelsin" dileklerinde bulunan Balamir de, Akalın'ın arkasından AVM'den ayrıldı.

Demet Akalın-Esra Balamir küslüğü nasıl bitti

 

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet