Geri Dön

Demet Akalın: Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum

Bestemsu Özdemir, önceki gün Kuruçeşme’deki bir benzin istasyonunda aracının lastiğini şişirirken objektiflere yansıdı. Özdemir, "Böyle ufak tefek şeyler için kimseye ihtiyaç duymam. Kendim hallederim" dedi. Ünlü oyuncunun bu sözleri, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Demet Akalın'ın tartışma yaratan açıklamasını yeniden gündeme getirdi.

Demet Akalın: Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum

Bestemsu Özdemir’in rol aldığı 'Türbülans' adlı oyun, önceki akşam Profilo Kültür Merkezi’nde perde açtı. Kültür merkezine giderken aracının lastiklerinden birinin havasının indiğini fark eden oyuncu, Kuruçeşme’deki bir benzin istasyonunda durdu. İnen lastiği hava pompasıyla şişiren Özdemir, “Böyle işleri erkek arkadaşım yoksa kendim hallediyorum” dedi.

DEMET AKALIN'DAN TEPKİ
Aracının lastiklerini şişirirken objektiflere yansıyan Özdemir'in bu görüntüsü sonrası Demet Akalın'ın, "Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı. Hemen kocamı aradım. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" açıklaması yeniden gündeme geldi.

22. Sayfa'nın bu konuyla ilgili paylaşımının altına yorum yapan Akalın, kendini şu sözlerle savundu:
"Yalnız bu hava basmayı 6 yaşındaki kızım da yapar! Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum! Not: Bizim yolda kalan kız arkadaşımın arabasını gelen yol servisi(3 erkek) 5 saatte çekebildi! İyi günler."

Ebru Polat: Fazla seksi olur diye ikinciyi sildimSosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan şarkıcı Ebru Polat, iç çamaşırlarıyla duşa girdi. Polat, paylaşımdan sonra bir açıklama yaparak "Fazla seksi olur diye tek story atabildim. İkinciyi sildim. Böyle şeyleri hiç sevmiyorum ama madem racon bu uyalım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet