Geri Dön

Demet Akalın'dan İrem Derici'ye: Neden küstük anlamadım!

Teve2’de, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu usta gazeteci Esin Övet ile ünlü isim Ebru Şancı Öztürk'ün yaptığı 'Magazin Masası' programına bugün Demet Akalın’ın İrem Derici hakkında sözleri damga vurdu.

Demet Akalın'dan İrem Derici'ye: Neden küstük anlamadım!

İrem Derici’nin zeytin dalı uzattığı Demet Akalın, 'Teve2 Magazin Masası’nın canlı yayınına bağlandı ve “Zaten neden küstük anlamadım” dedi.

Ünlüler dünyasından en sıcak gelişmeler, kimsenin duymadığı, bilmediği özel haberler, gözden kaçan detaylar, Esin Övet’in deneyimi ve Ebru Şancı Öztürk’ün dobra yorumlarıyla 'Magazin Masası'nda konuşuluyor.

Televizyon dünyasının deneyimli ismi Timuçin Güner’in de bazı günlerde yorumcu olarak yer aldığı 'Magazin Masası' hafta içi her gün saat 11.00’de teve2’de.

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber