Geri Dön

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden araba pozu

Bu yılın sürpriz aşıkları Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, ilişkilerine dolu dizgin devam ediyor. Zaman zaman birlikte verdikleri pozları sosyal medya üzerinden yayınlayan ünlü ikili, bu karelere bir yenisini daha ekledi.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden araba pozu

Son olarak TV8 ekranında yayınlanan 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir, şarkıcı Oğuzhan Koç'la yaşadığı birlikteliğin yanı sıra paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor.

MUTLULUK POZU
Zaman zaman sevgilisiyle verdiği pozları da takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, bu karelere bir yenisini daha ekledi. Koç ile arkadaşının doğum gününe giden Özdemir, arabada çektikleri pozu yayınladı. 

Şimdilerde 'O Ses Türkiye'de Murat Boz, Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk ile jüri koltuğuna oturan Oğuzhan Koç da sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmadı ve anı kareyi kendi hesabından paylaştı.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden araba pozu

AYRILIK İDDİALARINA JET YANIT!
Öte yandan geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı aldıkları iddia edilen çift, çıkan haberlerin ardından yaptıkları paylaşımlarla sessizliklerini bozmuştu. Özdemir, Twitter hesabından yaptığı "Bizim bundan haberimiz yok ama?" paylaşımıyla çıkan söylentileri yalanlamıştı.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden araba pozu

Oyuncunun paylaşımının ardından ünlü çiftten peş peşe fotoğraflar gelmişti. İkili, aynı anda sosyal medya hesaplarından ele ele verdikleri pozu yayınlamıştı.


 

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber