Geri Dön

Demet Özdemir: Yüzüğü göremezsiniz, saklıyorum!

2021'in sürpriz aşıkları Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, kısa bir ayrılık sürecinin ardından barışmış, güzel oyuncu 14 Şubat Sevgililer Günü'nde şarkıcının evlilik teklifine 'Evet' cevabını vermişti. Beyoğlu'nda objektiflere takılan çiftten Demet Özdemir, düğün tarihi ve fiyatıyla evlilik teklifinin önüne geçen tektaş yüzük hakkında konuştu.

Demet Özdemir: Yüzüğü göremezsiniz, saklıyorum!

Nikah masasına oturmaya hazırlanan Oğuzhan Koç ile sevgilisi Demet Özdemir, geçtiğimiz gün Beyoğlu'nda bir mekandan çıkarken görüntülendi. Arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için geldiklerini söyleyen ünlü çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"NET BİR KARAR VERMEDİK"
“Düğün tarihiniz belli oldu mu? 'Çeşme'de olacak' şeklinde iddialar çıktı, doğru mu?” sorusuna ünlü şarkıcı, “Henüz belli değil" karşılığını vererek, söz konusu haberleri yalanladı.

Demet Özdemir: Yüzüğü göremezsiniz, saklıyorum

Ekranda olduğu kadar sosyal medyada da popüler olan Özdemir de düğün tarihinin belli olmadığını belirterek, “Benim yeni bir dizi projem başlıyor. Oğuzhan’ın da albümü var zaten, o da hazırlık sürecinde. Bu yüzden daha net bir karar vermedik” dedi.

"ASLA BAŞKALARININ YAZDIĞI ŞARKIYI SÖYLEMEM"
Yeni albümünden detaylar veren 36 yaşındaki müzisyen, "Mayıs ayında bir mini albüm olacak, şarkıların hepsi bana ait. Asla başkalarının yazdığı şarkıyı söylemem” ifadelerini kullandı.

“Beraber aynı klipte oynamayı ister misiniz?” sorusu üzerine Oğuzhan Koç, “Kısmet" açıklamasını yaptı. Demet Özdemir ise “Çok isterim tabii ki aynı klipte oynamayı" cevabını verdi.

1.2 MİLYON TL!
Oğuzhan Koç’un Sevgililer Günü'ndeki evlenme teklifi için aldığı yüzüğün sorulması üzerine 30 yaşındaki güzel, “Bakın saklıyorum, göremezsiniz. İyi geceler arkadaşlar” dedi ve kendilerini bekleyen araca bindi.

Demet Özdemir: Yüzüğü göremezsiniz, saklıyorum

Şarkıcı, magazin gündemine damga vuran evlilik teklifi için kesenin ağzını açmış, aldığı yüzüğün ayrıntıları ortaya çıkmıştı. TV8'de ekranlara gelen '2. Sayfa' programında yer alan habere göre, Oğuzhan Koç, diz çökerken elinde duran dört karatlık özel tasarım tektaş yüzük için 1 milyon 200 bin TL ödedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber