Cadde Azra Akın ikinci kez anne olacak! 'Oğlum Demir çok heyecanlı'

Azra Akın ikinci kez anne olacak! 'Oğlum Demir çok heyecanlı'

01.12.2023 - 07:30 | Son Güncellenme:

Atakan Koru ile Ağustos 2017'de Edirne’nin Keşan ilçesinde gerçekleşen düğün töreniyle hayatını birleştiren, 2018'de oğlu Demir dünyaya gelen Azra Akın, ikinci kez anne olmak için gün sayıyor. 41 yaşındaki oyuncu ve model, hamilelik süreci ve yakında abi olacak Demir'in ruh hali hakkında konuştu.

Azra Akın ikinci kez anne olacak Oğlum Demir çok heyecanlı

2002’de Türkiye güzeli seçilen, aynı yıl Miss World’de dünya düzeli ünvanını kazanan Azra Akın, ekranlardan uzak, sade bir hayat yaşıyor. 2017'de Atakan Koru ile nikâh masasına oturan tescilli güzel, 2018'de oğlu Demir’i kucağına almıştı. Ünlü manken, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını söylemişti.

Haberin Devamı

Sevenlerine müjdeli haberi veren ünlü isim, önceki gün Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Azra Akın, "Her şey yolunda. Birazcık yoğunum ve koşturuyorum şu aralar" dedi.

Azra Akın ikinci kez anne olacak Oğlum Demir çok heyecanlı

"DEMİR'E YENİ DURUMU ANLATTIK"

Basın mensuplarının "Oğlunuz Demir kardeşi olacağını öğrendi mi?" sorusuna tescilli güzel, "Evet, haberi var. Demir’e güzel bir şekilde anlattık ve o da güzel bir şekilde karşıladı bu durumu. Çok heyecanlı” cevabını verdi.

Azra Akın ikinci kez anne olacak Oğlum Demir çok heyecanlı

"HİÇ YARDIM ALMAYACAĞIM ANLAMINA GELMEZ"

Çalışan biri olarak yeni doğan bebeğinin bakımında bakıcıdan yardım alacağını belirten ünlü isim, "Elimden geldiğince yanında olmak istiyorum, Demir’de de aynısını yaptım. Ben karar verdim ve benim sorumluluğum ama bu hiç yardım almayacağım anlamına da gelmiyor. Sonuçta çalışan insanlarız” açıklamasını yaptı.

Azra Akın ikinci kez anne olacak Oğlum Demir çok heyecanlı

Haberin Devamı

Hamileliğin güzel gittiğini dile getiren Azra Akın, “Çok güzel gidiyor hamileliğim, bir sıkıntı yok" ifadelerini kullandı.