Geri Dön

Demirören Medya’ya ödül yağmuru

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu. Kadir Çöpdemir ve Özge Ulusoy’un sunumuyla gerçekleşen gecede, Demirören Medya Grubu birçok ödülün sahibi oldu.

Demirören Medya’ya ödül yağmuru

5'inci Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu. İş, ekonomi, kültür, sanat, cemiyet ve medya dünyasından önemli isimler yer aldığı, farklı sektörlerden temsilcilerin halk oylamasıyla ödüle layık görüldüğü geceye, Demirören Medya Grubu damgasını vurdu.

DEMİRÖREN MEDYA GRUBU’NA 5 ÖDÜL
Medya dünyasından önemli isimlerin katıldığı gecede, 'Yılın Kurumsal İletişimcisi Ödülü' Demirören Haber Ajansı adına Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Memnune Akdeniz’in, 'Yılın Magazin Programı' ödülü Kanal D’de yayınlanan 'Magazin D’nin, 'Yılın Televizyon Programı' CNN Türk’teki 'Üretim Rotası’nın, 'Yılın Magazin Eki' Hürriyet Kelebek’in ve 'Yılın Köşe Yazarı' Posta Gazetesi’nden Bekir Saçar’ın oldu.

Demirören Medya’ya ödül yağmuru

AKDENİZ: UMARIM DAHA ÇOK ‘KADIN ÖDÜLLENDİRİLDİ’ HABERLERİ YAPARIZ
Demirören Haber Ajansı adına ödül alan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Memnune Akdeniz, “İletişim kazaya gelmeyen ve markalar için birbirinden ayrılmayan, çok önemli bir tutkudur. Bu tutkunun peşinden giderken bu tarz ödüller doğru yoldasın işaretidir. İşaretinizi aldım, çok teşekkür ediyorum. Umarım ki 2022 yılında daha çok kadın öldürüldü değil de, daha çok kadın ödüllendirildi haberleri yaparız. O zaman bu ödülü çok daha büyük bir gururla yukarılara taşırız. Unutmayalım ki kadın var olursa var eder” dedi.

Demirören Medya’ya ödül yağmuru

SEYMEN: TÜRKİYE DÜNYANIN İLK 10 EKONOMİSİ ARASINA GİRECEK
CNN Türk’te yayınlanan 'Üretim Rotası' programının sunucusu, gazeteci Cem Seymen, “Programlarımı yaparken bir tek şey düşünüyorum, Türkiye 4’üncü Sanayi Devrimi’ni zaten başarmış bir ülke. Cumhuriyet ile ve Mustafa Kemal Atatürk sayesinde, Cumhuriyet’in getirdiği muazzam başarı hamlesiyle. Cumhuriyet’in ayarlarına tekrar dönersek, aynı başarıyı göstereceğiz ve Türkiye dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girecek. Biz gazeteciler de bunu halkımızla paylaşmaktan büyük bir gurur duyacağız” ifadelerini kullandı.

Demirören Medya’ya ödül yağmuru

DELİBAŞ: KRİTER BAŞARI
Türkiye Marka Zirvesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, “Organizasyonumuzdaki mottomuz ‘Güçlü bir Türkiye için, Türk markalarını seçin’ oldu. Ödül bazen bir dokunuş, bazen bir obje, plaket, kupa… İnsanların motivasyonunu her türlü artırıyor. Türkiye Marka Zirvesi de sanatçısıyla, televizyoncusuyla, iş dünyasıyla herkesin bütünleşmiş olduğu bir yapı içerisinde motivasyon anlamında bir misyon üstleniyor. İstihdama katkı sunan iş, sanat, medya dünyasının buluştuğu bir gökkuşağı diyebiliriz. Ödüller halk oylamasıyla verildi, bazıları ise 11 kişilik tertip komitesi kararı ile belirlendi. Kriter başarı, kriter istihdam” şeklinde konuştu.

 

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber