Geri Dön

Deniz Baysal: İnsan beyni merak uyandırıyor

Şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Teşkilat' dizisinde rol alan Deniz Baysal, bilinmeyenlerini anlattı. "Adli psikolog olmak isterdim" diyen ünlü oyuncu, "İnsan beyni bende büyük bir merak uyandırıyor" ifadelerini kullandı.

Deniz Baysal: İnsan beyni merak uyandırıyor

2019 yılında 'Kolpa' grubunun solisti Barış Yurtcu ile dünyaevine giren Deniz Baysal, hayatı ve kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. MAG Dergisi'ne konuşan Baysal, "Her bir özelliğim, her davranışım beni ben yapıyor diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

"ŞÜKÜR' DEMEYE GAYRET EDİYORUM"
"Anı yaşamayı seviyorum. Çok büyük planlar yapmam. Olmayınca hayal kırıklığı yaşamamak ve her şeyin tadını çıkarabilmek için..." diyen ünlü oyuncu, "Geçmişe dönüp baktığınızda keşke dediğiniz oluyor mu?" sorusunu şu şekilde yanıtladı:

Gerçekten hiçbir şeyi değiştirmezdim. "Keşke" demektense, "Şükür" demeye gayret ediyorum. Yoksa insan geçmişe takılıp kalır. Ben yaşadıklarımla şimdiki Deniz'im ve bu Deniz'i seviyorum.

"HAYAL ETTİĞİM İŞİ YAPIYORUM"
"Her bir özelliğim, her davranışım beni ben yapıyor diye düşünüyorum" diyen güzel oyuncu, sözlerine; "Süreci düşündükçe, değişimi gördükçe çok mutlu oluyorum çünkü sevdiğim ve hayal ettiğim işi yapıyorum" şeklinde devam etti.

"ADLİ PSİKOLOG OLMAK İSTERDİM"
'Oyuncu olmasaydınız hangi mesleği yapmak isterdiniz?' sorusuna da yanıt veren Baysal, "Adli psikolog olmak isterdim. İnsan beyni bende büyük bir merak uyandırıyor" şeklinde konuştu.

Deniz Baysal: İnsan beyni merak uyandırıyor

 

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber