Geri Dön

Deniz Seki Tahir Sarıkaya'ya dava açtı!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Beyaz TV'de 'Uyan Türkiyem' programının sunucusu Tahir Sarıkaya'ya dava açtı. Deniz Seki neden dava açtı? Deniz Seki hakkında detaylar haberimizde...

Deniz Seki Tahir Sarıkaya'ya dava açtı!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Beyaz TV'de 'Uyan Türkiyem' programının sunucusu Tahir Sarıkaya'ya dava açtı.

Tahir Sarıkaya geçtiğimiz günlerde bakanlık bilgilerine dayanarak Deniz Seki'nin kanser olmadığını belirtmişti.
Bu açıklamasının ardından Deniz Seki'nin avukatı Tahir Sarıkaya'ya arayarak bu haberin doğru olmadığını ve düzeltmemesi durumunda dava açacağını söyledi.
Haberinin arkasında durduğunu belirten ve Deniz Seki'nin avukatına sert tepki gösteren Sarıkaya canlı yayında şu şekilde konuştu: "Deniz Seki'nin o çok bilmiş avukatı size sesleniyorum: Ben Deniz Seki'yi çok seviyorum ve davayı farklı bir duruma çekecek açıklamalarda da bulunmadım. Ben gazeteciyim, bir bilgi aldım. Özel bir bilgiyi de açıklayamayacaksak marangoz dükkanında mı çalışalım"
Deniz Seki Tahir Sarıkayaya dava açtı
Deniz Seki kimdir?
1 Temmuz 1970 yılında İstanbul’da doğdu. Kız lisesinden mezun olduktan sonra, sunuculuk yapmaya başladı. Ancak müziğe ilgisi daha fazlaydı. Bu yüzden 1994 yılında müzik piyasasına atıldı. Emel Müftüoğlu ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlere vokalistlik yaptı. 1995 senesinde şarkı yarışmasına katıldı ve bu yarışmadan birincilikle döndü.
İlk olarak ”Hiç Kimse Değilim” adlı albümü 1997 yılında piyasaya çıktı. Deniz Seki toplamda 7 albüm çıkarttı ve 3 ayrı filmde oynadı. Özel hayatıyla 2010 yılında gündemi bir hayli meşgul etti. ”Uyuştucu Ticaretine Yardım” suçundan 9 yıla kadar hapsi istendi. Ardından tutuklanan Deniz Seki 8 ay hapis yattı. Uzun zamandır aranan ve 4 yıl daha hapis yatması gereken Deniz Seki 15 Kasım 2014 tarihinde tekrar tutuklandı.

Gianluca Vacchi bebeğinin cinsiyetini böyle öğrendiSosyal medya fenomeni Gianluca Vacchi, sosyal medya hesabından baba olacağını duyurmuştu. 350 milyon sterlin serveti olan Vacchi, bebeğin cinsiyetini ise helikopterden boşaltılan boya ile öğrendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber