Geri Dön

Deniz Uğur nişanlandı

‘Umutsuz Ev Kadınları’ dizisinde oynayan Deniz Uğur, iki yıldır birlikte yaşadığı yönetmen sevgilisi Orçun Benli’yle nişanlandı

Deniz Uğur nişanlandı

Yeni sezonda Fox’ta ekrana gelen ‘Umutsuz Ev Kadınları’ dizisinin kadrosuna ‘Gülşah’ karakteriyle dahil olan Deniz Uğur, iki yıldır birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Orçun Benli’yle nişanlandı. Kendisinden 7 yaş küçük sevgilisiyle mutlu bir beraberlik yaşayan Uğur, ailelerinin ve yakın çevresinin katıldığı sade bir törenle nişan yüzüğünü parmağına taktı.

‘Ani bir karar verdik’
Uğur, bu mutlu haberi Instagram sayfasında nişanlısı Orçun Benli’yle dudak dudağa çektirdiği fotoğrafını koyarak, “Sürpriz... Nişanlandık biz” notuyla paylaştı. Bir süredir nişanlanmayı planladıklarını söyleyen Çift, “Çok mutluyuz. Ani bir kararla nişanlanmadık. Zaten böyle bir düşüncemiz vardı ama zamanı denk getirememiştik. Tabii ki devamı da gelecek. Ancak evlilik için şu an net bir tarih veremiyoruz” dedi. Üçüncü kez nikâh masasına oturmaya hazırlanan Deniz Uğur’un vefat eden eşi İsmail Hakkı Sunat’tan 7 yaşında Engin Deniz, nikâh masasına oturmadığı Reha Muhtar’dan ise Mina ve Poyraz isimli ikizleri var.

Magazin Haberleri Bülteni (12 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber