Cadde Deren Talu tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı

Deren Talu tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı

23.01.2024 - 21:30 | Son Güncellenme:

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Deren Talu tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı

Defne Samyeli’nin kızı olarak küçük yaşlarından bu yana göz önünde olan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Las Vegas doğumlu Deren Talu, prestijli okullarda eğitim almış bir oyuncu.

Haberin Devamı

Deren Talu tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı
Defne Samyeli

"ANNEM DÜNYALAR GÜZELİ"

“Annem gerçekten mükemmel bir insan. Benim en büyük rol modelim" diyen oyuncu, sözlerine şöyle devam etmişti:

Onun kızı olmaktan gurur duyuyorum. Hayatta en yakın olduğum insan. Hem çok başarılı, hem çok güçlü bir kadın, hem dünyalar güzeli, hem de çok zeki. Aynı zamanda çok sempatik ve eğlencelidir. En iyi tavsiyeleri o verir, en güvendiğim kişidir. Onunla her şeyi yapmayı çok seviyorum. Kimi zaman evde kalıp saatlerce sohbet etmeyi, kimi zaman yürüyüş yapmayı, film izlemeyi. Her şey onunla daha keyifli hale gelir.

Deren Talu tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı

"ÇOK ÇABUK DUYGUYA GİREBİLEN BİR İNSANIM"

Romantik komedi veya gençlik projelerinde oynamayı çok istediğini ifade eden Deren Talu, "Çok eğlenerek oynuyorum bu tarz işlerde. En son, 'Seversin' adlı bir romantik komedide yer aldım ve çok büyük keyifle çalıştım. Bununla beraber dram türünde de kendime güveniyorum. Çok çabuk duyguya girebilen bir insanım. Benim için dramlarda bir karakterin ruhuna bürünmek çok kolay. Vicky Cristina Barcelona’da 'Maria Elena' karakterine bayılıyorum. Bu tarz, duygusal yönden inişli çıkışlı karakterler çok hoşuma gidiyor. Aynı zamanda Les Miserables’da 'Fantine' ya da 'Eponine' karakterini oynamayı çok isterdim. Notre Dame de Paris’deki 'Esmeralda' rolünü canlandırmak isterdim. Çok özgür, kendi doğrularıyla hareket eden, her şeye rağmen neşeli bir karakter” ifadelerini kullanmıştı.

Haberin Devamı

Deren Talu tatil pozlarıyla sosyal medyayı salladı

TATİL POZLARIYLA SOSYAL MEDYAYI SALLADI

27 yaşındaki güzel oyuncu tatil pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Güzel oyuncu iddiaları pozlarıyla gündem oldu.