Cadde Derya Bedavacı: Eskiden rockçılara 'bitli' derlerdi!

Derya Bedavacı: Eskiden rockçılara 'bitli' derlerdi!

16.04.2024 - 13:15 | Son Güncellenme:

Arabesk müziğin dikkat çeken yorumcularından Derya Bedavacı, Yeşilköy'de bir mekanda müzikserverlerle buluştu. Sahne performansından önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, rock müzikle ilgili çarpıcı bir açıklamaya imza attı.

Derya Bedavacı: Eskiden rockçılara bitli derlerdi

Fenerbahçe taraftarı olduğunu dile getiren Derya Bedavacı, sarı-lacivertli takımın UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final rövanşında Olympiakos'a karşı 3-0 galip geleceğini ve yarı finale adını yazdıracağını söyledi.

Haberin Devamı

"O KARAR HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİL"

Yarıda kalan TFF Süper Kupa'yı takip edemediğini ancak çıkan haberleri fırsat buldukça okuduğunu belirten Bedavacı, "Ali Koç'un orada haklı bir durumu var. O kararı vermek her babayiğidin harcı değil, o kararın arkasında muhakkak haklı bir neden yatıyordur ve biz de saygı duymalıyız" ifadelerini kullandı.

Derya Bedavacı: Eskiden rockçılara bitli derlerdi

"ROCK DİNLEYEN BİTLİ, ARABESK DİNLEYEN KIRO DEĞİLDİR"

Bir muhabirin, "Eskiden arabesk dinleyenlere 'kıro' yakıştırması yapılırdı. Bu algı kırılmış görünse de hâlâ böyle insanlar olduğunu görüyoruz. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Eskiden rockçılara da 'bitli' derlerdi. Bunlar son derece yakışıksız benzetmeler. Sonuçta Türkiye'de en çok dinlenen müzik türü arabesk. Herkesin kendi tercihi. Herkes fikrini kimseyi rencide etmeden dile getirmeli. Rock dinleyen bitli, arabesk dinleyen kıro değildir" yanıtını verdi.

Derya Bedavacı: Eskiden rockçılara bitli derlerdi

Haberin Devamı

"BENCE YAKIŞMIŞ, BEĞENDİM"

Magazin gündeminden düşmeyen erkek sanatçıların estetik yaptırması hakkında görüşü merak edilen ve "Erkeğe oje yakışır mı?" sorusunu yöneltilen Bedavacı, "Erkeğe yakışır, neden yakışmasın? Gökhan Türkmen'i gördüm, bence yakışmış. İmkanlar dahilinde herkes istediği şeyi yapabilir" şeklinde konuştu.

Yazarlar