Geri Dön

Destan oyuncuları kimler? Destan dizisi ne zaman başlıyor?

Destan dizisi geri sayım. Başrolünde Ebru Şahn'in yer aldığı Destan şimdiden merakla bekleniyor. Peki, Destan dizisi konusu ne, ne zaman başlayacak? İşte Destan oyuncuları.

Destan oyuncuları kimler? Destan dizisi ne zaman başlıyor?

ATV ekranında yayınlanacak olan Destan dizisi için beklenen fragman geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Başrolünde Ebru Şahin ve Edip Tepeli yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Emir Khalilzadeh üstleniyor. Dizinin başlangıç tarihi ise henüz belli olmadı.

DESTAN OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerinde Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli'nin bulunduğu dizinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstleniyor. Senaryosunu da Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme alıyor. Destan dizisinin kadrosunda Deniz Barut, Burak Tozkoparan, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır ve Esra Kılıç da yer alıyor.

DESTAN DİZİSİ KONUSU

Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını, imkansızı başarmalarını konu alıyor.

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber