Geri Dön

Dev kadro çekimlere başladı

Başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık’ın paylaştığı ‘Annemin Yarası’ filminin setinden ilk kareler ortaya çıktı

Dev kadro çekimlere başladı

Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı ‘Annemin Yarası’ filminin çekimleri Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da başladı. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, Bosnalı ‘Salih’in anne ve babasını arayışını anlatan bir aile hikayesini konu ediniyor. Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın setten ilk kareleri basına yansıdı. Belgrad’da yedi hafta sürecek çekimlerin ardından ekip, Bosna Hersek ve Hırvatistan’a geçecek, sonra da Türkiye’ye gelecek. BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği ‘Annemin Yarası’nın önümüzdeki sezon vizyona girmesi planlanıyor.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber