Geri Dön

Dexter'ın ünlü oyuncusu Mary Mara'nın cansız bedeni nehirde bulundu

Dexter ve ER gibi dizilerde oynayan ünlü oyuncu Mary Mara, New York Eyaleti'nin Kanada sınırı yakınlarındaki Cape Vincent bölgesindeki St. Lawrence Nehri'nde ölü bulundu. Mara'nın başkası tarafından öldürülüp öldürülmediği ise otopsisinin ardından belli olacak.

Dexter'ın ünlü oyuncusu Mary Mara'nın cansız bedeni nehirde bulundu

ABD doğumlu oyuncu Mary Mara, 1989 yılında The Preppie Murder filmiyle oyunculuğa adım attı. Ünlü oyuncu daha sonra birçok dizide boy gösterdi. Billy Crystal ile Mr. Saturday Night'ta izlediğimiz oyuncu, Prom Night'ta da rol aldı.

Son filmi ise 2020'de yayınlanan Break Even oldu. Ünlü oyuncu, Dexter, ER, Ray Donovan gibi dizilerde yer aldı. 30 yılı aşan oyunculuk kariyerinde Mara, Star Trek: Enterprise, The Practice, Nash Bridges gibi yapımlarda da oynadı.

Dexterın ünlü oyuncusu Mary Maranın cansız bedeni nehirde bulundu

NEHİRDEKİ CANSIZ BEDENİNİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Amerika Birleşik Devletleri, ünlü oyuncu Mary Mara'nın ölümünün şokunu yaşıyor. New York Polisi'nden yapılan açıklamaya göre New York Eyaleti'nin Kanada sınırı yakınlarındaki Cape Vincent bölgesindeki St. Lawrence Nehri'nde bir kadın cesedi bulunduğunu yapılan incelemeler sonucunda cesedin kimliğinin belirlendiğini duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre ceset ünlü oyuncu Mary Mara'ya ait. 61 yaşındaki oyuncunun ölüm nedeniyle ilgili resmi açıklama yapılmasından kaçınılırken Mara'nın boğularak öldüğü belirtiliyor.

Dexterın ünlü oyuncusu Mary Maranın cansız bedeni nehirde bulundu

OTOPSİ SONUCU HER ŞEY AÇIKLIĞA KAVUŞACAK

Mara'nın öldürülüp öldürülmediği ise otopsisinin ardından anlaşılacak. İlk bilgilere göre cinayet şüphesinden çok Mara'nın yüzerken boğularak öldüğü teorisi üzerinde duruluyor.

Menajeri Craig Dorfman, ölüm haberini doğrularken "Mary, tanıştığım en iyi oyunculardan biriydi. Özellikle Broadway'de 1992'de oynadığı 'Mad Forest' unutulmazdı. Herkes onu severdi, özlenecek" dedi.

Dexterın ünlü oyuncusu Mary Maranın cansız bedeni nehirde bulundu

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber