Geri Dön

‘Di Meo’ya vip parti

‘Di Meo’ya vip parti

İtalya’nın aristokratları arasında bulunan Napolili ünlü doktor Generoso Di Meo, her yıl dünyanın önemli şehirlerinde düzenlediği Di Meo Takvimi partisini İstanbul’da yaptı.

17’nci yılını kutlayan dünyaca ünlü Di Meo Takvimi, bu kez Napoli ve İstanbul’u buluşturdu. Çırağan Kempinski Sarayı’nda düzenlenen partiye, birçok ülkenin önemli şehirlerinden, aristokrat, akademisyen, iş ve sanat camiasından oluşan 750 davetli katıldı.

‘Di Meo’ya vip parti

Konuklar arasında Ömer-Arzu Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Ali-Rabia Güreli, Sima Lodrik, Semiramis Pekkan ve Zeynep Kartal da yer aldı. Takvimin en önemli özelliği, partinin yapıldığı ülke ya da şehrin, tarihi ve kültürel eserleriyle özelliklerini yansıtması.

‘Di Meo’ya vip parti

Ünlü fotoğrafçı Massimo Listri’nin çektiği fotoğraflarla oluşturulan takvim, Hıristiyanlık dönemi saraylarından ilk dönem İslam eserlerine uzanan bir rotada, iki tarihi başkentin dinamizmini, insan hikayeleri, portre ve duygularını 12 karede topladı. Gecenin organizasyonunu üstlenen Intra Travel’a, hazırlık aşamasında Kültür ve Turizm Bakanlığı, K.T.B Roma Tanıtma Müşavirliği ve THY Napoli ofisi de destek verdi.

Çağla Şıkel ve çocuklarından Emre Altuğ'a sürpriz doğum günü!Eski manken Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey’le birlikte eski eşi Emre Altuğ’un doğum gününü kutladı. Şıkel, çocuklarıyla birlikte ünlü şarkıcıya sürpriz yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet