Geri Dön

Dilan Çiçek Deniz ile Alihan Aloğlu ayrıldı!

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile Alihan Aloğlu, yaklaşık sekiz aylık birlikteliklerini sonlandırdı. İkilinin yoğun iş tempoları nedeniyle yollarını ayırma kararı aldığı öğrenildi.

Dilan Çiçek Deniz ile Alihan Aloğlu ayrıldı!

Dilan Çiçek Deniz ile Alihan Aloğlu, yoğun iş tempoları nedeniyle ayrıldı. Güzel oyuncu, rol aldığı 'Alev Alev' adlı dizinin finali ve reklam çekimleri sonrası arkadaşlarıyla tatile çıktı. 

"DİLAN AİLEYE GİRDİ"
Deniz ile Aloğlu, Ekim 2020'de bir AVM'de objektiflere takılmıştı. İkili, görüntülendiklerini fark edince şaşkınlıklarını gizleyememişti.

Çift, ardından bir restoranda Aloğlu'nun ağabeyi Selhan Aloğlu ve babası Sedat Aloğlu ile birlikte akşam yemeği yemişti. Bu durum, "Dilan, aileye girdi" şeklinde yorumlanmıştı.

Dilan Çiçek Deniz ile Alihan Aloğlu ayrıldı

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber